Transmisja na żywo
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

(Po skończonej Mszy świętej uprzejmie prosimy o ocenę jakości transmisji).

 


 

WSKAZÓWKI:

Brak dźwięku poza Mszą świętą nie oznacza awarii. Audio transmisji pochodzi z nagłośnienia kościoła (mikrofonów) i gdy ono jest wyłączone, powyżej wyświetlać się będzie sam obraz.
Jeżeli transmisja nie jest płynna (w trakcie pojawiają się trzy kropki ładowania), prosimy sprawdzić czy aktualnie używana sieć nie jest obciążona (np. czy ktoś w tym czasie nie ogląda w domu filmów w wysokiej jakości itd.)
Jeżeli po kliknięciu na odtwarzanie nic się nie dzieje (czarny ekran), to transmisja jest albo niedostępna, albo wystąpił błąd z połączeniem sieciowym. Prosimy sprawdzić ikonę połączenia, zazwyczaj jest to symbol Wi-Fi po prawej stronie paska zadań (komputery) lub w rozwijanym panelu powiadomień do góry (telefony).
Jeżeli mimo obrazu nie ma dźwięku, prosimy sprawdzić ikonę głośnika w prawym, dolnym rogu odtwarzacza. Nie może być przekreślona, a obok mają znajdować się białe paski głośności (szare oznaczaja przyciszenie lub wyciszenie). W następnym kroku prosimy sprawdzić ikonę głośnika w poprawej stronie paska zadań (komputery), czy ewentualne zewnętrzne głośniki są włączone lub czy głośność multimediów jest włączona - przyciskiem na obudowie, (telefony). Gdy pomimo tego nie ma dźwięku, prawdopodobnie doszło do technicznych problemów. Wówczas prosimy o cierpliwość.
Jeżeli mimo dźwięku nie ma obrazu, prawdopodobnie doszło do technicznych problemów. Prosimy o cierpliwość, a jeżeli obraz nie wraca - o kontakt z parafią.